Movies
Ratings
509
American BeautyRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Movie 43Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0