Series
Ratings
34- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5