Series
Ratings
101
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Sweden LaundryRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Bride of the CenturyRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 2.5