Movies
Ratings
1088
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Sunset SunriseRated ★ 2.5
Night FishingRated ★ 2.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
I am the Secret in Your HeartRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0