Series
Ratings
71
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Zombie Land SagaRated ★ 3.5
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0