Series
Ratings
66
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0