Titles you rated
HarmonyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
ChampRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
MossRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0