Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
PhilomenaRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 1.5
Worst WomanRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5