Titles you rated
IRISRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
MonstarRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0