Movies
Ratings
64
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0