Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5
The Good DinosaurRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0