Titles you rated
Empire of GoldRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Incomplete LifeRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0