Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
WantedRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5