Titles you rated
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
OasisRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5