Series
Ratings
25
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0