Movies
Ratings
345
KidnapRated ★ 1.5
Heart BlackenedRated ★ 2.5
Brad's StatusRated ★ 4.0
MaraudersRated ★ 0.5
LionRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
The Girl on the TrainRated ★ 2.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
GoldRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.0
While We're YoungRated ★ 3.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
RageRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 1.0