Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 1.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Red OneRated ★ 3.0
FinchRated ★ 4.0