Series
Ratings
154
Dragon Ball DAIMARated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
ParadiseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.0