Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Wedding RingerRated ★ 5.0
Think Like a Man TooRated ★ 4.0
Think Like a ManRated ★ 5.0
Kevin Hart: Laugh at My PainRated ★ 5.0
About Last NightRated ★ 5.0
Kevin Hart: I'm a Grown Little ManRated ★ 5.0
Kevin Hart: Let Me ExplainRated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.5- SpliceRated ★ 2.0
HowlingRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.0