Series
Ratings
31
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 4.5
- WhitechapelRated ★ 4.5
- WhitechapelRated ★ 4.0
- WhitechapelRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5- DamagesRated ★ 3.5
DamagesRated ★ 3.5
DamagesRated ★ 5.0
Person of Interest Season 5Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0