Movies
Ratings
16
The AvengersRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 2.5
Old PartnerRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5