Titles you rated
Que Sera, SeraRated ★ 5.0- Merry MaryRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0