Movies
Ratings
74
Iron ManRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5