Movies
Ratings
28
I Feel PrettyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5