Titles you rated
Ip ManRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 0.5
The PianistRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.5
Marine BoyRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Zu WarriorsRated ★ 3.0
HeroRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
1408Rated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0