Series
Ratings
175
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.0
BargainRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5