Movies
Ratings
35
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0