Movies
Ratings
30
MinionsRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0