Series
Ratings
34- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0