Movies
Ratings
379
The ReaderRated ★ 4.5
PushRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 1.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0