Series
Ratings
44
ChernobylRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.0