Titles you rated
- BossRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0