Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0