Series
Ratings
20
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 1.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 1.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
My Father is StrangeRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 2.0
Oh My VenusRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.5
GiantRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0