Series
Ratings
95
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5- The World God Only KnowsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0