Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0