Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
The UnionRated ★ 2.5- PilotRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 4.0
AtlasRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5