Titles you rated
MacheteRated ★ 4.5
First BloodRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
The Sweetest ThingRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
La BambaRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 4.0
The FacultyRated ★ 5.0
Machete KillsRated ★ 4.5
Spy KidsRated ★ 2.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
GrindhouseRated ★ 5.0
Planet TerrorRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0