Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0