Movies
Ratings
210
Happy Death DayRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
SmallfootRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0