Titles you rated
D-DayRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0