Movies
Ratings
48
As OneRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0