Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5