Series
Ratings
50
CSI: NYRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0