Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
NovocaineRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 1.5
The HuntRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.5