Series
Ratings
108
The ActRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Silo Season 1Rated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
TVCHOSUN Super ConcertRated ★ 0.5- 아빠하고 나하고Rated ★ 0.5
Miss Trot Season 3Rated ★ 0.5
VivantRated ★ 2.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0