Movies
Ratings
138
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0