Movies
Ratings
251
DolittleRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0
Color Me TrueRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The SurpriseRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 0.5
WonderRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 0.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
CocoRated ★ 1.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 0.5