Titles you rated
I Killed My MotherRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0