Movies
Ratings
81
USS SeaviperRated ★ 2.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 2.5
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 3.0
GloryRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
March of the PenguinsRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 3.0